پیغام ها و تصاویر مخفی در بازی قاتل قرون وسطی ۱

پیغام ها و تصاویر مخفی در بازی قاتل قرون وسطی ۱

پیغام ها و تصاویر مخفی: پیغام ها و تصاویر مخفی بازی در بازی قاتل قرون وسطی ۱ بسیار است . به چند مورد اشاره میکنیم .

متن مثلث شکل “.They drained my soul and made it theirs. I drained my body to show you where I saw it” (از گوشه پایین سمت راست و به بالا خوانده شود)

“آنها روح من (حافظه جد فرد شماره ۱۶) را دزدیدند و موفق شدند. من خون را از دست دادم تا با آن بتوانم جاهایی را که دیدم, نشان بدهم.”

متن مربع شکل “.Artefacts sent to the skies to control all nation, to make us obey a hidden crusade. Do not help them” (از گوشه پایین سمت راست و به بالا خوانده شود)

” گنجینه ها* برای کنترل همه ملتها به فضا فرستاده میشوند, تا ما فرمانبردار نهضت پنهانی آنها (تشکیلات Abstergo) باشیم. به آنها کمک نکن.”

* اشاره به گنجینه “سومین تکه بهشتی” میباشد که Altaïr در پایان بازی به آن دست پیدا میکند.

این گنجینه قابلیت این را دارد که مردم هر چیزی را (غیر واقعی) باور کنند و در واقع یک هیپنوتیزم در ابعاد بسیار وسیع ایجاد میکند .

در بخشی از ایمیل کامپیوتر Project Lead #9 عنوان شده است که تشکیلات با مشاهده خاطرات ضبط شده افراد (شماره دوازده تا شانزده) توسط Animus سعی در پیدا کردن تمامی گنجینه های گمشده – که توانایی فرا بشری دارند – دارد و میخواهد که گنجینه ها را به وسیله ماهواره به فضا پرتاب کند تا تمامی جمعیت کره زمین تحت کنترل تشکیلات درآید.

همچنین در بخش دیگری از همین ایمیل و ایمیل پاک شده در کامپیوتر Lucy عنوان میشود ماهواره ای قرار بوده با دومین تکه بهشتی به فضا فرستاده شود که حادثه ای در محل پرتاب منجر به از دست دادن تکه و کشته شدن بیست نفر از کارکنان محل شده است که این حادثه توسط اعضای انجمن آدمکشان انجام شده بود.

۱۲۲۱۲۰۱۲

این عدد در حقیقت تاریخ ۲۱ دسامبر (ماه ۱۲) سال ۲۰۱۲ میلادی میباشد.

در یکی از ایمیل های کامپیوتر Warren Vidic عنوان می شود که تشکیلات Abstergo قصد دارند ماهواره اسرارامیزی را در این تاریخ به فضا پرتاب کند.

لازم به توضیح است که داستان بازی در سپتامبر سال ۲۰۱۲ رخ میدهد و ۳ ماه تا ان زمان فرصت باقی مانده است.

Nazca Lines

سه نقاشی حیوان (میمون – مرغ مگس خوار – عنکبوت) که نقاشیهای بر روی سنگ توسط تمدنی باستانی هستند.محل این نقاشیها, صحرای Nazca در شمال غربی شهر Nazca واقع در کشور پرو میباشد که به همراه بسیاری نقاشی های دیگر در مساحت پانصد کیلومتر مربع ترسیم و پراکنده هستند.

برای مشاهده این نقاشیهای خیلی بزرگ باید از آسمان به آنها نگاه کرد و کسی هم نمیداند که چگونه کشیده شده اند.

Yonaguni غربی ترین جزیره در ژاپن که هم اکنون به زیر آب رفته است.

گفته میشود در این جزیره تمدنی باستانی و پیشرفته وجود داشته که مردم آن سرنوشتی شبیه به Atlantis داشته اند.
یک منظره کوهستانی که در اطراف آن ساختمانهای آسیای شرقی (ژاپنی) و Torii – دروازه نمادین ژاپنی که راه ورود به معابد میباشد – دیده میشود.

دیدن مطلب  بازی ندای وظیفه 10 اشباح

در گوشه های اتاق, دو منظره دیده میشود:شهر گمشده و کوهستانی تمدن باستانی Inca با نام Machu Picchu (به معنی کوهستان قدیمی) که در شمال غربی شهر کوزکو, پرو واقع میباشد. این شهر تاریخی از عجایب هفت گانه دنیای جدید به شمار میرود. در نزدیکی این منظره همچنین یک هرم که آن هم متعلق به تمدن باستانی Inca میباشد کشیده شده است.اهرام ثلاثه در نزدیکی صحرای شهر قدیمی جیزه که در جنوب‌ غربی شهر قاهره, مصر واقع شده است. هرم بزرگ تنها بنای باقیمانده از عجایب هفت گانه دنیای قدیم به شمار میرود. در نزدیکی این منظره, تصویر یک چشم که یکی از نماد های مصر باستان به شمار میرود و سمبل محافظت و قدرت میباشد کشیده شده است.

Eye of Providence (چشم در مثلث)

یک نماد مسیحی که در آن چشم به معنی دید خدا و یا مشیت الهی است.

در این نماد مثلث به معنی سه‌گانی در مسیحیت‌ یا به تعریف ساده معتقد بوجود سه‌ اقنوم‌ ( پدر – پسر – روح القدس) در خدای‌ واحد میباشد. (قابل توجّه بعضی ها که فکر می کنند این نماد مربوط به ماسون ها هست)

Trefoil (سه حلقه مشترک)

یک نماد مسیحی که آن هم به معنی سه‌گانی در مسیحیت‌ میباشد.

Pentagram (ستاره‌ پنج‌ راس در دایره)

در توضیح اول, اکثر اوقات سمبل شیطانی دارد و طلسمی‌ است بشکل‌ ستاره‌ پنج‌ راس که برای جادوگری به کار میرود. توضیح دیگر, نماد مسیحیت بوده که برای نشان دادن پنج زخم عیسی مسیح استفاده شده است و در معماری مسیحیت هم دیده میشود.

 سیب و در پایین آن هرم

سیب میتواند اشاره به سیبهای طلایی مربوط به افسانه های یونان باشند ولی اکثر اوقات از دید مذهبی اشاره به میوه ممنوعه بهشتی دارد.

هرم که در داخل آن ده جمجمه وجود دارد و به نظر میاید که آنها جمجمه های کریستالی تمدن مایان باشند.

جمجمه های کریستالی در حدود سال ۱۹۲۶ توسط ماجرا جویی به نام Mitchell-Hedges در خرابه های معابد تمدن مایان در لوبانتون, بلیز پیدا شدند. جنس این جمجمه ها از کریستالهای سنگ کوارتز است.

در بخشی از ایمیل کامپیوتر Project Lead #9 عنوان شده است این جمجمه ها به این دلیل که برای فرد توانایی برقراری ارتباط ذهنی با افراد دیگر بوجود میآورد توسط تشکیلات جمع آوری شده است.

کاربر این جمجمه ها در تشکیلات ایجاد ارتباط ذهنی با اعضای دیگر تشکیلات در پایگاههای دیگر است بدون اینکه بیم آن برود گفتگو ها توسط اعضای انجمن آدمکشان شنیده شود.

“Within Emperor Jiajing’s sin and Quetzcoaltz hunger lies the Answers”

“در گناه امپراتور Jiajing و گرسنگی Quetzcoaltz جواب هایی وجود دارد.”

امپراتور Jiajing, امپراتور کشور چین از سال ۱۵۲۱ تا ۱۵۶۷ میلادی و یازدهمین امپراتور سلسله Ming (مینگ) بود. او امپراتور خوبی نبود و در طی مدت حکومتش نقشه ایی برای قتل او طراحی شد که البته به شکست منتهی شد. او معبد خورشید را ساخت و اشیای کمیاب را از سراسر جهان جمع کرد و در این معبد قرار داد.

دیدن مطلب  سال 2018 سال تغییرات بزرگ و سخت برای بازی سازان مستقل‌

Quetzcoaltz (به صورت صحیح Quetzalcoatl نوشته میشود), خدای آسمان امپراطوری باستانی Aztec (به عنوان نماد خورشید هم شناخته میشود) که معابد گوناگونی به نام این خدا وجود دارد.

برای رفع گرسنگی این خدا, مراسم قربانی کردن حیوانات گوناگون انجام میشد.

“We are all books containing thousands of pages and within each of them lies an IRREPARABLE truth”

“ما کتابهایی که شامل هزاران صفحه هستند و در داخل هر کدام از آنها یک حقیقت جبران ناپذیر قرار گرفته هستیم.”

الزلزله

سوره الزلزله به معنی زمین لرزه که نود و نهمین سوره از قرآن با هفت آیه میباشد و به شرح روز داوری میپردازد.

۲۲:۱۳

منظور از این عدد, زیر بخش ۱۳ از بخش ۲۲ کتاب Revelation میباشد:

“I am the Alpha and the Omega, the first and the last, the beginning and the end.”

“من آلفا (حرف‌ اول‌ الفبای‌ یونانی) و امگا (اخرین‌ حرف‌ الفبای‌ یونانی), نخستین و آخرین, ابتدا و انتها هستم.”

کتاب Revelation (وحی) آخرین کتاب شرعی از کتب‌ عهد جدید مسیحیان‌ در Bible, که Bible هم مجموعه ای از‌ نوشته های مذهبی‌ شامل‌ کتب‌ عهد عتیق‌ و جدید یهودیت و مسیحیت است.

علامت Ω (امگا) هم اشاره به این قسمت دارد.

۱۳.۰.۰.۰.۰

این عدد هم در حقیقت همان تاریخ ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ میلادی میباشد که به صورت تقویم تمدن مایان نوشته شده است و ۱۳ B’ak’tun خوانده میشود.

در این تقویم ۱ روز, ۱ K’in نامیده میشود.

۲۰ روز یا ۲۰ K’in برابر با ۱ Winal میباشد.

۳۶۰ روز یا ۱۸ Winal برابر با ۱ Tun میباشد.

۷,۲۰۰ روز یا ۲۰ Tun برابر با ۱ K’atun 20 میباشد.

۱۴۴,۰۰۰ روز یا ۲۰ K’atun برابر با ۱ B’ak’tun میباشد.

براساس اسناد Popol Vuh ما در حال حاضر در آفرینش چهارم زندگی می کنیم. Popol Vuh شرح میدهد که خداوند در ایجاد سه آفرینش شکست خورده است. (این اعتقاد مایایی ها است؛ لطفاً به ما تهمت کافر بودن نزنید!)

آفرینش چهارم با شروع سیزدهمین B’ak’tun در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ به پایان میرسد.

Lorenz Attractor (شکل پروانه مانند)

این شکل اولین بار توسط Edward Lorenz در سال ۱۹۶۳ میلادی مطرح شد که معادلات آن از بررسی حرکت گازها و مایعات به دست امده است.
این شکل جز اشکال با حرکت سیستمهای دینامیکی غیر خطی به حساب میاید که این حرکت را به عنوان اثرات پروانه ای عنوان میکنند.

نوشته های چینی (به شعر شبیه هستند):

“個人生死個人了, 個人業報個人消”

“خود شخص‌ مسئول زندگی و مرگ خودش است, خود شخص‌ برای هرچه که دارد میپردازد.”

“欲知未来果 , 今生作者是”

“با وجود آگاه بودن از حاصل‌ کردار، ما زندگی خود را مینویسم. (هر چه را که بخواهیم انجام میدهیم)”

دیدن مطلب  ترفند 3 Planet Vs Zombies - دور اول روز

“人無遠慮 , 必有近憂”

“مردمانی که درباره آینده نگران نیستند, به زودی نگران خواهند شد.”

” 不聞不苦聞之 , 聞之不若見之 , 見之不若知之 , 知之不若行之”

” خودتان را به واسطه چیزهایی که بد هستند به دردسر نیندازید, با اینکه میدانید. در عوض شما آن چیزها را نادیده بگیرید, از خودتان مواظبت کنید.”

نوشته عبری “עולם הבא”

“مهمان دنیا” ولی اگر حرف ה به پایان آن اضافه و به صورت “העולם הבא” نوشته شود, “دنیای بعدی, زندگی پس از مرگ” (دنیای آخرت)

در پایان علاوه بر ایمیلهایی که به آنها اشاره شده, جزییات دو ایمیل دیگر هم عنوان می شود:

رویداد Tunguska که یک رویداد واقعیست و به آن انفجار تونگوسکا هم میگویند یک انفجار عظیم بود که نزدیک رودخانه تونگوسکای کشور روسیه در ساعت ۷:۱۴ صبح روز ۳۰ ژوئن سال ۱۹۰۸ به وقوع پیوست. دلیل این انفجار این بود که یک شهاب سنگ بزرگ در فاصله ۵ تا ۱۰ کیلومتری از سطح زمین منفجر شد که قدرتی در حد ۱۰ تا ۲۰ مگاتن TNT داشت و در این حادثه ۱۸ میلیون درخت در مساحت ۲,۱۵۰ کیلومتر مربع نابود شدند.

در بخشی از ایمیل کامپیوتر Project Lead #9 عنوان میشود آن کار توسط اعضای انجمن آدمکشان انجام شده بود که توانستند یکی از پایگاه های تشکیلات را به همراه یک گنجینه مهم که بر روی آن تحقیق میشد, با هم از بین ببرند. تشکیلات نیاز به آن تکنولوژی که توانسته این حادثه را به وجود بیاورد دارد تا بتواند در قالب یک بمب, شورش هایی که انتظار آن میرود قبل از پرتاب ماهواره شکل گیرد, از بین ببرد. بنابراین افرادی را برای بررسی به این منطقه فرستاده است.

در رویداد واقعی دیگری USS Eldridge DE-173, ناوشکن نیروی دریایی ایالات متحده در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۱۹۴۳ نزدیک کارخانه‌ کشتی سازی شهر فیلادلفیا در طی یک آزمایش محرمانه به نام Operation Ghost (عملیات شبح) که به نام پروژه رنگین کمان هم مشهورست مدت ۱۸ دقیقه ناپدید شد که گفته میشود توانسته بود دو حالت Teleport (نقل مکان) و Time Travel (سفر زمان) را پشت سر بگذارد. بعد از این حادثه, خدمه کشتی به خاطر اثرات مخرب آن آزمایش مریض شدند و عده ای هم دیوانه شدند. اما نیروی دریایی ایالات متحده تمامی این اتفاقات را دروغین خواند و وقوع این حادثه را رد کرد.

در بخش دیگری از ایمیل کامپیوتر Project Lead #9 عنوان میشود که آن کار به واسطه گنجینه ای که تشکیلات آن را بدست آورده بود انجام شده است. تشکیلات بعد از آن آزمایش اقدام به نوسازی گنجینه میکند و سعی دارد آزمایش دیگری را هم انجام دهد که حکومت از اجرای این آزمایش جلوگیری میکند بنابراین این گنجینه در جای امنی نگهداری میشود.

در یکی از ایمیلهای کامپیوتر Lucy Stillman کد در ورودی به عدد ۱۰۲۸۱۹۴۳ دیده میشود که نشانه تاریخ آزمایش میباشد.

Save

Save

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها