رایانت فاضلی

احتمالا شما هم به سايتهايی مراجعه كردين که هنگام راست کليک اخطار ميده . در این مواقع نمي تونيد از منوهاي راست كليك استفاده كنيد . مثلا امکان کپی کردن قسمتی از متن. یا ذخیره تصاویر سایت. یا تغییر سایز صفحه و .. امکان پذیر نیست . هر چند الان دیگه راه های زیادی برای انجام این کار ها. بدون راست کلیک هم هست که به زودی به اون ها هم در مطالب بعدی می پردازیم.  البته اين روش هاي جلوگيري از راست كليك اصلا مفيد نيستن چون به هر حال كل صفحات سايت همراه با محتوي سايت توسط مرورگر در داخل History ثبت ميشن . خب مي پرسيد چطوري ميشه راست كليك كرد ؟؟‌ اينم راه حل… نحوه خنثي كردن ممنوعيت راست كليك در سايت ها

نحوه خنثي كردن ممنوعيت راست كليك سايت
نحوه خنثي كردن ممنوعيت راست كليك سايت

1. روش هاي زيادي وجود داره: ساده ترين راه غير فعال كردن Java Script هست .

2.دو تا کليک (راست و چپ) رو با هم فشار بدين و با هم بلند کنيد (اين روش در بعضي از سايت ها كار نمي كنه) در صفحه راست كليك كنيد , دكمه راست كليك رو هم چنان پايين نگه داريد و بعد Esc را بزنيد تا اخطار ناپديد شود. دكمه راست كليك رو رها كنيد. حالا مي تونيد از منو هاي راست كليك استفاده كنيد .

نحوه خنثي كردن ممنوعيت راست كليك در سايت ها

3.راه ديگه اينه كه عكس يا هر چيز ديگه رو كه در سايت هست. و احتمالا شما راست کلیک رو برای برداشتن اون میخواین. انجام بدین رو به صورت Drag and Drop در بالاي مرورگر. ( جايي كه آدرس هاي اينترنتي رو وارد مي كنيد. ) بكشيد (بكشيد و رها كنيد)

خواندن  امنیت بیشتر در شبکه های wifi عمومی

منبع : aftab

قابل توجه طراحان سایت : این کار اصلا پسندیده نیست.  و بازدید شما رو پایین میاره. و متعاقبا برای رتبه سایت و فروشتون هم اصلا خوب نیست. پیشنهاد میکنم اگر دارین از این اسکریپت های قدیمی استفاده میکنین هر چه زودتر از روی سایتتون برش دارین .

محمد فاضلی

محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم . متولد 8 تیر 1363 . لیسانس حسابداری دارم . دانشجوی کارشناسی کامپیوتر هستم. از سال 1385 با مجموعه وشمگیر رایانه در خدمت عزیزان گنبدی بودیم و از سال 1391 هم با عنوان رایانت در خدمت شما هستیم.