رایانت فاضلی

یه سایت خوب و فعال ایرانی و به زبان فارسی برای یافتن مطمئن کرک برنامه های مختلف براتون پیدا کردیم . امید واریم که به کارتون بیاد سایت فارسی دانلود مطمئن کرک برنامه و بازی

 

دانلود مطمئن کرک
دانلود مطمئن کرک

 

شما اگر هر برنامه ای رو بخواین استفاده کنین، یا باید اون رو بخرید، و یا از نسخه های رایگان، که امکانات محدود تری دارند، استفاده کنید. بسیاری از برنامه ها، قیمت های بالایی دارند. مثل ویندوز که بیش از 300 دلار یا نزدیک به 10 میلیون تومان قیمت داره .

برنامه های غیر رایگان اغلب کارایی بهتری به نسبت برنامه های رایگان دارند و معمولا امکانات کاملتری هم دارند. ولی باز هم بعضی از برنامه نویسها و هکر ها میان و برنامه های پولی رو، کاری می کنند، که کاربر بتونه بدونه داشتن رمز ازش استفاده کنه. این کار خیانت به جمع کلی برنامه نویسان و به نوعی دزدی حساب میشه .

 

دانلود مطمئن کرک با سایت ایرانی کرک باز
دانلود مطمئن کرک با سایت ایرانی کرک باز

 

یکی از خطراتی که استفاده از این کرک ها داره، اینه که، اغلب افراد سودجو، به اسم کرک یا همراه اون، براتون ویروس میفرستن. و با اجرای شماره ساز یا باز کننده برنامه، سیستمتون آلوده، و تبدیل به زامبی میشه . در این بین یکی از سایت های خوب که ایرانی و فارسی هم هست و کرک های سالم و بدون ویروس رو برای انواع برنامه و بازی در اختیار ایرانیان عزیز قرار میده سایت کرک بازه. در این سایت، علاوه بر دانلود مطمئن کرک برنامه و بازی، میتونین از راهنمایی های سایت هم، جهت استفاده از برنامه ها، و رفع خطا ها استفاده کنین.

خواندن  همه چیز درباره دریافت پیامکی و پرداخت اینترنتی خلافی خودرو
محمد فاضلی

محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم . متولد 8 تیر 1363 . لیسانس حسابداری دارم . دانشجوی کارشناسی کامپیوتر هستم. از سال 1385 با مجموعه وشمگیر رایانه در خدمت عزیزان گنبدی بودیم و از سال 1391 هم با عنوان رایانت در خدمت شما هستیم.