رایانت فاضلی

با کلیک بر روی My computer شاهد باز شدن یه صفحه سفید هستید. چراغ قوه ای که حالت انتظار را نشان میدهد ظاهر میشود و مدت مدیدی حرکت چپ به راست خودش را تکرار میکند. زمانی در حدود چند دقیقه. بیشتر دوستان برای خلاصی از این مسئله ویندوز خود را عوض مینمایند و یا دست به پاکسازی رجیستری میزنند قصد دارم روش خلاص شدن از این موقعیت را برایتان بنویسم. رفع مشکل تاخیر نمایش MyComputer

مشکل تاخیر در نمایش My Computer
مشکل تاخیر در نمایش My Computer

رفع مشکل تاخیر نمایش MyComputer

به مسیر زیر بروید :

Start—>  Run —>  Services.msc

در سمت راست پنجره بازشده بر روی گزینه Windows Image Acquisition کلیک راست بزنید و گزینه Stop را انتخاب نموده و کلیک کنید. اگر با متوقف کردن این سرویس مشکل هنگ مای کامپیوتر شما رفع شد میتوانید این سرویس را برای همیشه غیر فعال کنید . برای این کار روی همان گزینه کلیک راست کرده و آخرین گزینه Properties را برگزینید . در پنجره ظاهر شده start type  را روی disable قرار دهید .

 

در صورت غیر فعال بودن گزینه Stop بهتر است پنجره را ببندید چون تاخیر در باز شدن My computer برای زمان طولانی به مدت ۴ یا ۵ دقیقه توسط این سرویس به وجود می آید و مشکل خود را بهتر بررسی کنید.

مثلا ممکن است سیستم شما آلوده به ویروس باشد .  یا هارد دیسک شما دچار بد سکتور شده باشد .

برای رفع این دو مورد میتوانید از مطالب ما استفاده کنید. و یا سیستم خود را برای رفع عیوب دیگر نزد ما بیاورید. جهت ارتباط با ما، از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

خواندن  Windows XP را اورجینال کنید ( کرک ویندوز XP )

منبع : رشد

ویرایش و تکمیل رایانت

محمد فاضلی

محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم . متولد 8 تیر 1363 . لیسانس حسابداری دارم . دانشجوی کارشناسی کامپیوتر هستم. از سال 1385 با مجموعه وشمگیر رایانه در خدمت عزیزان گنبدی بودیم و از سال 1391 هم با عنوان رایانت در خدمت شما هستیم.

شما اولین نظر را ثبت کنید. ممنون on Windows XP را اورجینال کنید ( کرک ویندوز XP )

نظرتون چیه ؟

اگر نظری دارین خوشحال میشیم بدونیم. اطلاعات شما نزد ما مخفی میمونه و از اون ها استفاده ای غیر از تماس با شما و یا جواب به نظرتون نمیکنیم .
ممنون از نظرتون