رایانت فاضلی

کسب در آمد اینترنتی – تبلیغات کلیکی – تشخیص سایتهای PTC کلاهبردار

خوب حالا که اولین روش کسب در آمد از اینترنت رو توضیح دادیم یه مطلب میمونه .   تشخیص سایتهای PTC کلاهبردار  یا پرداخت به ازاي كليك کلاهبردار ؟ همون طور که میدونین میلیون ها سایت با این موضوع وجود داره . ولی متاسفانه همشون مطمئن نیستن . خیلی هاشون فقط وقت شما رو میگیرن و هیچ پولی نمیدن .  برای تشخیص کلاهبردارها چهار راه وجود داره:

1- سرچ در نت

اینکه توی گوگل اسم سایت مورد نظر رو هم به فارسی و هم به انگلیسی سرچ کنیم حتماٌ مطالبی پیدا میکنیم.
که روش مناسب و مطمئنی نیست و وقت زیادی میگیره.

 

2- استفاده از افزونه WOT فایر فاکس

WOT مخفف Web of Trust (وبِ مطمئن) افزونه ایست برای معرفی وبسایت های کلاه بردار ، ویروسی و ارسال کننده هرزنامه.طرز کارش به اینصورت است که به شما با ورد به هر سایت پرخطر هشدار می دهد. ممکن است می پرسید معیار و ملاک تشخیص خطرناک شناختن سایتها چیست؟ ملاک WOT رأی (vote) کاربران است. این افراد با ورود به هرسایتی می توانند در مورد اعتبارش رای بدهند.تاکنون بیش از 8 میلیون نفر آن را دانلود کرده اند
از لینک زیر میتوانید آن را دریافت کنید

WOT حجم : 730kb

برای آشنایی با رمز ارز مقاله “رمز ارز چیست” را هم ببینین.

3-استفاده از افزونه TalkPTC فایر فاکس ( در حال حاضر غیر فعاله )

این سایت مخصوص سایتهای PTC هست که بعد از نصب آن به صورت اتوماتیک در هر سایت کلاهبردار بودن و یا سالم بودن آن را مشخص میکند.این سایت لیست کاملی از سایتهای scam یا کلاهبردار تهیه کرده که هر روز آپدیت میشه.
از طریق لیک زیر میتوانید آن را دریافت کنید

مطالب مشابه .:  کسب در آمد از اینترنت – بخش 2 – انواع کسب در آمد اینترنتی

TalkPTC حجم : 83kb

 

4 – دقت کنید >>>

یکی از بهترین راه ها برای تشخیص سایتهای PTC کلاهبردار اینه که شما عضو اون سایت بشین . اگر تو تبلیغاتش میگه هر کلیک مثلا 1 دلار برین و درخواست نمایش آگهی سایت خودتون رو بدین . بعد ببینین برای هر نمایش چه مبلغی از شما میگیره . مسلما اگر برای نمایش هر تبلیغ شما 2 سنت میگیره نمیتونه بابت نمایشش به دیگران 1 دلار بده . اینجوری خیلی ساده کلاهبردارا رو میشناسین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.