رایانت فاضلی

طراحی و چاپ سه بعدی چرخ دنده های مصرفی

سلام دوستان . چند روز پیش یکی از دوستان یه چرخ دنده برامون آورد برای چاپ سه بعدی. گفت این چرخ دنده کاغذ کش دستگاه فتوکپی توشیباست . ما هم از روی اون چرخ دنده یکی طراحی و چاپ زدیم و دادیم بهش. طراحی چاپ سه بعدی چرخ دنده برای قطعات و دستگاه های مختلف مقدوره و هزینه زیادی هم نداره . طراحی و چاپ سه بعدی چرخ دنده های مصرفی

 

هزینه طراحی و چاپ

عمده هزینه ساخت این قطعات مربوط به طراحی اون میشه که معمولا بین 50 تا 200 هزار تومن بسته به پیچیدگی طرح هزینه میبره. و هزینه ساخت خود چرخدنده هم بسته به موادی که مصرف میکنه و مدت زمان مورد نیاز ساخت بین 5 تا 50 هزار تومن میشه. طراحی و چاپ سه بعدی چرخ دنده های مصرفی

 

ساخت انواع چرخدنده
ساخت انواع چرخدنده

درخواست طراحی و چاپ سه بعدی

خدمات دیگر سه بعدی رایانت

این یکی از کارای چاپ سه بعدی هست . هر قطعه ای که از پلاستیک ساخته شده باشه رو می تونیم براتون طراحی کنیم و بسازیم. فقط کافیه یک نمونه بهمون بدین . اینم قطعات ساخته شده با قطعات اصلی.

 

طراحی و چاپ سه بعدی چرخ دنده های مصرفی
طراحی و چاپ سه بعدی چرخ دنده های مصرفی

ساخت انواع ماکت های ساختمانی و لوازم دکوری هم مقدوره . اگر میخواین اطلاعات بیشتری در زمینه کارهای سه بعدی به دست بیارین به صفحه سه بعدی ما سری بزنین . هم میتونین با انواع تکنولوژی های سه بعدی آشنا بشین و هم کار های دیگه رو ببینین.

 

چرخ دنده بزرگ مربوط به کاغذ کش توشیبا فتوکپی هست و کوچیکه هم که ترک برداشته مربوط به تایمر چراغ هست . سمت راست قطعات اصلی و سمت چپ قطعات چاپ سه بعدی هستند .

مطالب مشابه .:  تاریخچهٔ چاپ سه‌بعدی و نحوه چاپ

اگر هم میخواین یه محصول سه بعدی سفارش بدین میتونین از این صفحه « سفارش چاپ سه بعدی » این کار رو انجام بدین .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.