رایانت فاضلی

سایتی برای مشخصات بازی ها

.اگر می خواین اطلاعات کامل و کافی راجع به سخت افزار مورد نیاز بازی ها داشته باشین. یه سری به این سایت بزنین…. سایتی برای مشخصات بازی ها

سایتی برای مشخصات بازی
سایتی برای مشخصات بازی

می تونید به رایگان در اون عضو هم بشید

gamesystemrequirements.com

توی این سایت شما می تونید هر جور اطلاعاتی راجع به سخت افزار. مورد نیاز بازی ها حد اقل ها و بهترین گزینه ها رو پیدا کنین. حتی برای خیلی از بازی ها کاربران سایت. نظرات خودشون رو و اینکه مثلا مشخصاتش می خورده. ولی بازی ریپ و لگ داشته و از این دست اطلاعات رو می ذارند.  اگر بازی باز تخصصی و حرفه ای هستید می تونید بهترین اطلاعات از این دست رو از این سایت بگیرین .

مشخصات کامل مربوط هر سیستمی که بازی روش اجرا شده . مثل مقدار رم – نوع CPU – نوع و مقدار گرافیک و … و تو بعضی از بازی ها رتبه ای که برنامه ها برای اجرای یک بازی خاص به اون سیستم دادند هم اینجا هست.

بهتره که اگر آدرس ایمیل دارین توی این سایت عضو بشین تا بتونین از اخبار و مشخصات بازی های جدید هم باخبر بشین. البته که با عضویتتون می تونید نظرات خودتون رو هم برای دیگران بذارید و اگر تجربه ای دارین که فکر میکنین. ممکنه که به درد دیگران هم بخوره می تونید اون رو برای دیگران هم بیان کنید.

حتی میتونید مشخصات سیستم خودتون رو هم بعد از عویت وارد کنین و ببینین در چه حدی از دیگران هستین . خلاصه که اگر اهل بازی هستین این سایت رو از دست ندین.

مطالب مشابه .:  ابزار حرفه ای و رایگان اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.