کسب درآمد آنلاین گزارش آبان ۹۷

کسب درآمد آنلاین گزارش آبان ۹۷

خوب عزیزان با توجه به تب درآمدزایی از اینترنت و سایت های مختلف ایرانی و خارجی تصمیم گرفتیم که کمی برای شما با سند و مدرک توضیح بدیم که شرایط کاری چجوریه . کسب درآمد آنلاین گزارش آبان ۹۷

 

گزارش یک ماه فعالیت

ما از اول آبان ۹۷ شروع کردیم به کار با چند تا از سایت هایی که قدیمی باهاشون کار میکردیم و از همشون پرداختی گرفته بودیم. این سایت ها دوتا خارجی و یکی ایرانی هستند . در زیر یه توضیح مختصر از هر کدوم میدیم و بعدش توی پست های آینده به صورت ماهانه گزارش درآمد هر کدوم رو براتون میذاریم . دوسایت خارجی ایناست :

 

ایمیل های خرکی

DonkeyMails.com: No Minimum Payout
میتونین توضیحات بیشتر راجع به این سایت رو در این مقاله ” درآمد آنلاین با سایت های PTC – ایمیلهای خرکی ” بخونین.

من زیاد توی این سایت زمان نذاشتم . شاید دوبار در روز و هر بار چیزی حدود ۱۵ دقیقه . ولی بین ۱ سنت تا ۴ سنت روزانه با کلیک روی تبلیغات از این سایت درآمد داشتم ( کمه ولی میشه تقریبا ۱ دلار یا ۱۵ هزار تومن توی یک ماه برای روزی نیم ساعت کلیک کردن از خانه). در پایان یک ماه درآمد من از این سایت ۰/۷۱۲۲ $ دلار بود . دقت کنین که روزی ۲.۵ سنت تقریبا درآمد داشتم .ولی شما میتونین تا روزی ۴ سنت فقط با کلیک روی تبلیغات از این سایت درآمد داشته باشین.

 

پرداخت سبز

PaidVerts
میتونین توضیحات بیشتر راجع به این سایت رو در این مقاله ” درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز ” بخونین.

دیدن مطلب  نصب آفلاین .net ویندوز 8 و 8.1

این سایت هم سایت خوبیه ولی مشکلش اینه که اگر توش سرمایه گذاری نکنی دو سه ماهی طول میکشه تا به درآمد برسی. ولی برای کسانی که خودشون ساتی دارند و میخوان رتبه سئو سایت خودشون رو بالاببرن و هزینه ای هم برای تبلیغاتشون نکنند عالیه . این سایت از ۰.۰۰۵ سنت تا ۰.۱ سنت در اواییل بهتون تبلیغات میده ولی با  بالا رفتن امتیازتون در سایت ارزش تبلیغات بیشتر میشه طوری که ممکنه یک تبلیغ چند دلاری در هر روز بهتون نشون بده.

ماه اول بدون سرمایه گذاری و فقط با کلیک بر روی تبلیغات تونستم ۰/۲۶۹۴۶ $ درآمد داشته باشم . این درآمد توی ۴ روز اول ماه بعد به ۴۴ سنت رسید یعنی درآمدی که توی یک ماه داشتم توی ۴ روز دوبرابر شد .

 

سایت میترا رنک (ایرانی)

سامانه افزایش بازدید و ورودی گوگل میترا رنک

این سایت هم یکی از سایت های خوب و قدیمی و مطمئن در زمینه دیدن تبلیغاته . برای آشنایی بیشتر با این سایت به این مقاله ”  ” مراجعه کنین .

این سایت تبلیغات هوشمند داره و زیاد نیاز نیست پای سیستم باشین . روزی دو یا سه بار به مدت نیم سایعت سیستم روشن و متصل به اینترنت باشه کافیه . خودش بیشتر کار ها رو میکنه . ولی اگر در آمد بیشتری میخواین میتونین خودتون هم توی طرح های دیگش شرکت کنین .

من کار با میترارنک رو تقریبا از ۱۰ آبان شروع کردم و توی ۲۰ روز به طور متوسط ۱۲۰ تومن روزانه در آمد داشتم . یعنی در کل این ۲۰ روز ۳۵۱۵ تومن در آمدم شده بود. این سایت هر زمان که در آمدتون به ۱۰ هزار تومن برسه براتون واریز میکنه. یعنی تقریبا هر دو ماه یکبار با دیدن تبلیغات میتونین ازش برداشت کنین.

دیدن مطلب  سایت فارسی مخصوص کرک برنامه و بازی

 

نتیجه

در کوتاه مدت و بی هدف گشتن چیزی بدست نمیاد . ولی همین سایتهایی رو که معرفی کردیم رو اگر هدفمند باهاشون کار کنین میتونین درآمد های خوب چند دلاری داشته باشین . مثلا اگر بتونین مجموعا از دو سایت خارجی ماهی ۱۰ دلار بدست بیارین که خیلی دور از ذهن نیست میشه چیزی حدود ۱۵۰ هزار تومن ( با نرخ ۱۵ هزار تومنی هر دلار امروزا ) این حد اقل از یارانتون و پول توجیبی که از پدرتون میگیرین خیلی بیشتره مگه نه ؟

هر ماه تا عید نوروز براتون گزارش این درآمد ها و نحوه بیشتر کردن اونها رو میذارم. ببینین چقدر طول میکشه که به برداشت ماهیانه ۱۰ دلار برسم . اینجوری برای من هم هزینه هاستم در میاد و هم هزینه ماهیانه اینترنتم. 🙂

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها