مدیریت انتقال فایل حرفه ای با teracopy pro 2.22

مدیریت انتقال فایل حرفه ای با teracopy pro 2.22

اگر در ویندوز کار با فایلهاتون زیاده توصیه می کنم بدون در نظر گرفتن نوع ویندوزتون حتما این برنامه رو دانلود و نصب کنید . کاری که این برنامه برای انتقال فایل ها می کنه بی نظیره . مدیریت انتقال فایل حرفه ای با teracopy pro 2.22

مدیریت حرفه ای انتقال فایل

مدیریت انتقال فایل حرفه با teracopy

اولین نکته اینه که مستقیم به جای سیستم انتقال فایل ویندوز میشینه .

بعضی وقتا نیاز دارین که از چندین پوشه به یک پوشه فایل هاتون رو منتقل کنید . در حالت عادی ویندوز براتون چندین پنجره دانلود باز میکنه و سرعت انتقال فایل رو تا مرز قفل کردن سیستم پایین میاره . ولی این برنامه تمام برنامه ها و فایل هایی که به یک پوشه منتقل می شن رو تو یک پنجره براتون باز میکنه و به ترتیب انتخابتون اونها رو به پوشه مقصد منتقل می کنه .

وقتی هم که از چند پوشه به چندین پوشه دیگه میخواین فایل منتقل کنین باز هم همین مشکل رو دارین این برنامه براتون برای پوشه های مختلف چندین پنجره باز میکنه ولی تا یکی تموم نشه اون یکی رو شروع نمیکنه و این باعث میشه از هنگ کردن سیستم جلوگیری بشه و سرعت انتقال کم نشه .

توی حالت عادی هم این برنامه خودش سرعت انتقال رو بالا میبره حتی اگر فقط فایل هاتون رو از یک پوشه به یک پوشه دیگه منتقل کنید .

شما میتونید با این برنامه انتقال فایل رو متوقف کنین یا لیستتون رو اصلاح کنید . مثلا چند تا فایل رو حذف کنید و دوباره ادامه کارتون رو انجام بدین .

دانلود این برنامه با حجم کمتر از ۳ مگابایت از سرور های قدرتمند رایانت با لینک مستقیم و رایگان

دیدن مطلب  جستجوی فوق العاده سریع در میان فایل های سیستم

دانلود رایگان با لینک مستقیمSaveTeraCopy Pro v2.22

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها