حفظ حریم خصوصی هر شخص از حقوق اولیه اون هست . ما در فاضلی رایانه به این حق شما احترام میگذاریم.

مطالب آموزشی موجود در سایت

اغلب مطالبی که در این وب سایت مشاهده مینمائید مطالبی است که توسط خود ما تجربه – جمع آوری – تحلیل و بروز رسانی شده است . مطالب موجود در قسمت وبلاگ ما کاملا رایگان بوده و شما میتوانید بدون پرداخت هزینه از آنها استفاده نمائید .

مطالب موجود در قسمت دوره های آموزشی ولی مشمول پرداخت هزینه می باشند . جهت استفاده از آنها می بایست مبلغی بابت هزینه خرید آنها پرداخت نمائید . بعد از پرداخت فورا اطلاعات در اختیار شما قرار میگیرند و برای همیشه میتوانید از آن دوره به صورت رایگان استفاده نمائید .

 

مطالب نقل شده از سایت های دیگر

کلیه مطالبی که از سایت های دیگر نقل شوند با ذکر منبع می باشند . در صورتی که با مطلبی مواجه شدید که متعلق به شماست ولی منبع آن ذکر نشده لطفا در زیر همان مطلب در قسمت نظرات این موضوع را به ما اطلاع رسانی کنید .

 

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

کلیه اطلاعاتی که از شما دریافت میشوند (جهت عضویت یا نظر دادن ) به صورت محرمانه نزد ما به امانت می مانند . در صورتی که از طرف مجموعه فاضلی برای شما پیامی ارسال شد که شما برای آن درخواست نکرده بودید لطفا ما را در جریان بگذارید .

 

 

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

شماره IP شما به مدت 30 روز در سرور های ما جهت مسائل امنیتی و جلوگیری از هک شدن به صورت کد شده ذخیره میشوند .

 

قوانین کشوری

خدمات فاضلی در ایران واقع شده و طبعا تابع قوانین مرز های جمهوری اسلامی ایران میباشد . ولی امکان خدمات رسانی اینترنتی به کلیه دنیا میسر میباشد . البته قطعا تحت قوانین ایران . لطفا درخواست خلاف قوانین کشوری نفرمائید چرا که قطعا رد خواهد شد .