خدمات کامپیوتری
رایانت
چاپ سه بعدی
3D print
خدمات سایت
طراحی سایت و فروش هاست و ثبت دامنه
قبل
بعدی

سایتی برای مشخصات بازی ها

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr

.اگر می خواین اطلاعات کامل و کافی راجع به سخت افزار مورد نیاز بازی ها داشته باشین. یه سری به این سایت بزنین…. سایتی برای مشخصات بازی ها

سایتی برای مشخصات بازی
سایتی برای مشخصات بازی

می تونید به رایگان در اون عضو هم بشید

gamesystemrequirements.com

توی این سایت شما می تونید هر جور اطلاعاتی راجع به سخت افزار. مورد نیاز بازی ها حد اقل ها و بهترین گزینه ها رو پیدا کنین. حتی برای خیلی از بازی ها کاربران سایت. نظرات خودشون رو و اینکه مثلا مشخصاتش می خورده. ولی بازی ریپ و لگ داشته و از این دست اطلاعات رو می ذارند.  اگر بازی باز تخصصی و حرفه ای هستید می تونید بهترین اطلاعات از این دست رو از این سایت بگیرین .

مشخصات کامل مربوط هر سیستمی که بازی روش اجرا شده . مثل مقدار رم – نوع CPU – نوع و مقدار گرافیک و … و تو بعضی از بازی ها رتبه ای که برنامه ها برای اجرای یک بازی خاص به اون سیستم دادند هم اینجا هست.

بهتره که اگر آدرس ایمیل دارین توی این سایت عضو بشین تا بتونین از اخبار و مشخصات بازی های جدید هم باخبر بشین. البته که با عضویتتون می تونید نظرات خودتون رو هم برای دیگران بذارید و اگر تجربه ای دارین که فکر میکنین. ممکنه که به درد دیگران هم بخوره می تونید اون رو برای دیگران هم بیان کنید.

حتی میتونید مشخصات سیستم خودتون رو هم بعد از عویت وارد کنین و ببینین در چه حدی از دیگران هستین . خلاصه که اگر اهل بازی هستین این سایت رو از دست ندین.

مطالب مشابه :   کسب در آمد از اینترنت – بخش 1 - آموزشی ساخت جیمیل به صورت تصویری