رفع مشکل تاخیر در نمایش محتویات My Computer

رفع مشکل تاخیر در نمایش محتویات My Computer

رفع مشکل تاخیر در نمایش محتویات My Computer مشکل سفید شدن مای کامپیوتر

 

سفید شدن مای کامپیوتر
سفید شدن مای کامپیوتر

 

 

با کلیک بر روی My computer شاهد باز شدن یه صفحه سفید هستید چراغ قوه ای که حالت انتظار را نشان میدهد ظاهر میشود و مدت مدیدی حرکت چپ به راست خودش را تکرار میکند. زمانی در حدود چند دقیقه و گاها یک ساعت. بیشتر دوستان برای خلاصی از این مسئله ویندوز خود را عوض مینمایند و یا دست به پاکسازی رجیستری میزنند قصد داریم روش خلاص شدن از این موقعیت را برایتان بنویسم. پس اگر شما هم دچار این مشکل هستید برای رفع مشکل تاخیر در نمایش محتویات My Computer مشکل سفید شدن مای کامپیوتر با ما همراه باشید .

ابتدا پنل سرویس های ویندوز را از طریق زیر باز کنید:

Start—>   Run—>    Services.msc

در سمت راست پنجره بازشده بر روی گزینه Windows Image Acquisition کلیک راست بزنید و گزینه Stop را انتخاب نمایید و یا کلیک راست کنید و آخرین گزینه (Properties) را برگزینید .
در صورت غیر فعال بودن گزینه Stop بهتر است پنجره را ببندید چون تاخیر در باز شدن My computer برای زمان طولانی به مدت ۴ یا ۵ دقیقه معمولا توسط این سرویس به وجو می آید و اگر این سرویس غیر فعال یا متوقف است باید مشکل خود را بهتر بررسی کنید.

ولی اگر با استپ کردن این سرویس مشکلتان حل شد میتوانید از کادر وسط صفحه گزینه Disable را به جای Automatic برگزینید تا این سرویس برای همیشه غیر فعال شود .

حل مشکل سفید شدن مای کامپیوتر
حل مشکل سفید شدن مای کامپیوتر

اگر در اثر این کار مشکلی پیش آمد کافیست همین مسیر را دوباره طی کرده و سرویس را راه اندازی کنید.

دیدن مطلب  شماره پلاك ماشين و شهر

منبع : رشد

ویرایش و تکمیل و تصاویر از : رایانت

Save

Save

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها