آغاز به کار و تغییرات در فروشگاه فیزیکی (رایانت)

فروشگاه رایانت ( نام فیزیکی و صاحب جواز ما ،  ما درباره فاضلی رایانه که نام وب سایت ماست هم توضیح خوام داد . )  در 7 مهر ماه سال 1391 مصادف با تولد امام رضا در شهرستان گنبد کاووس واقع در استان گلستان ( در آدرس : خیابان طالقانی شرقی – دلگشای جنوبی – نرسیده به کوچه 28 – پلاک 371 – فروشگاه رایانت ) آغاز به کار کرد .

در ابتدا (1391) با فروش دیسک های نرم افزار و بازی و ارائه خدمات کامپیوتری همچون: نصب ویندوز – بروز رسانی سیستم – ویروس کشی – نصب نرم افزار و بازی  و همچنین فروش لوازم جانبی کار خود را آغاز کردیم .

در سال 1393 همراه با گذراندن دوره های مختلف تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ خدمات خود را گسترش دادیم .

درسال 1395 با تهیه یک عدد دستگاه چاپ سه بعدی قدم در راهی نوین گذاشتیم .

در سال 1398 ارائه خدمات طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی را به خدمات خود افزودیم .

در سال 1400 کلیه خدمات گذشته را بهبود بخشیده و کسب و کار خود را به سمت آنلاین شدن و فروش سیستم های آماده ( مینی کیس DELL و HP  و همچنین لپ تاپ ) در کنار طراحی سه بعدی و ساخت قطعات دلخواه از جنس پلاستیک با تکنولوژی چاپگر سه بعدی ادامه دادیم .

هدف ما از ابتدا ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین هزینه بوده است .

 

وب سایت فاضلی رایانه (fazelpc.ir)

وب سایت ما بعد از تعطیلات نوروزی سال 1391 ( 25 فروردین 1391 ) ثبت و راه اندازی شد . تا کنون 4 بار دوباره سازی و دوباره راه اندازی شده است .

سال 1392 به دلیل هک شدن سرور اصلی سایت هاست خالی شد .

سال 1393 به دلیل مطالب آموزشی که قرار دادیم سایت بسته شد و مجبور شدیم سیستم آموزشی خودمون رو عوض کنیم .

سال 1395 سرور آلمان سایتمون از دسترس خارج شد و مجبور به نقل مکان به سرور های داخلی شدیم .

سال 1397 بدلیل مشکلاتی که برای خودم پیش آمد به مدت دو سال سایت رو کنار گذاشتم .

سال 1399 وب سایت رو دوباره از روی خرابه های سایت قدیمی و از روی آخرین بکاپ هایی که داشتیم راه اندازی کردیم . قصد دریافت چند مجوز و درگاه پرداخت آنلاین رو داشتیم که باز هم بخاطر برخی خدماتی که به صورت آنلاین ارائه میکردیم ( مثل انجام تحقیق اینترنتی – دانلود درخواستی – فروش دیسک های بازی و فیلم – و … ) مجوز ها رو به ما ندادن و مجبور شدیم باز هم تغییر جهت بدیم.

سال 1401 هم با اضافه شدن برادرم به مجموعه وقت آزاد بیشتری بدست آوردم و بیشتر از قبل روی سایت کار خواهم کرد .

 

قبل از فاضلی رایانت

قبل از سال 1391 و از حدود سال 1383 بر روی وب سایت وشمگیر رایانه (voshmpc.ir)  مشغول به کار بودم که به صورت شراکتی فعالیت میکردیم و در سال 1384 که شرکت وشمگیر رایانه از هم پاشید تا 1388 به تنهایی روی اون دامنه فعال بودم .

از سال 1388 هم به دلیل سال پایانی دانشگاه و رفتن به خدمت همه چیز منحل شد …