درآمد اینترنتی – بخش دوم – بازار یابی اینترنتی

درآمد اینترنتی – بخش دوم – بازار یابی اینترنتی

اینم از بخش دوم جزوه کسب درآمد ما . در بخش اول راجع به سایتهای ptc صحبت کردیم و حالا می خوایم بریم به پله دوم یعنی بازاریابی اینترنتی درآمد اینترنتی بازار یابی اینترنتی

 

بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی

 

در بازاریابی اینترنتی شما کاملا دستتون بازه . فقط فرقش اینه که به یه سرمایه ۳۰۰ هزار تا چند میلیون تومنی نیاز دارین . ولی خوبیش اینه که دیگه نیازی نیست مغازه بخرین یا اجاره کنین یا سایت راه بندازین . فقط میرین تو بازار و جنسی رو که توی اینترنت با قیمت مناسبتر از محل زندگی خودتون گیر آوردین رو بازار یابی می کنین و سفارش می گیرین و کم کم سفارش ها رو درخواست داده و دریافت می کنین و تحویل مشتری می دین و سودتون رو میگیرین. فقط اگر سواد حسابداری ندارین حتما حداقل کتاب اصول حسابداری ۱ رو مطالعه کنین که برشکست نشین .

 

بازار یابی حضوری :

در این روش شما نیاز دارین تا یک سری از محصولات رو خریداری کنین و یا یه کاتالوگ خوشگل برای محصولات مورد نظرتون درست کنید . بعد هم راه بیافتین توی شهر خودتون و یا شهر های اطراف و بازار یابی کنین .

بازار یابی تلفنی :

در این روش شما محصولاتتون رو که انتخاب کردین فقط لازمه که تعدادی شماره تلفن مربوط به بازار جنس مورد نظرتون داشته باشین و می تونین با همونا شروع به کار کنین .

بازار یابی با راه اندازی وب سایت :

برای اینکار خیلی راحت از یکی از سرویس های راه اندازی وبلاگ می تونین استفاده کنین و توی سایتهایی که به ازای کلیک بهتون پول میدن لینک بذارین و یا با سایت های فروشگاهی که در صدی از فروش رو به شما می دن عضو بشین و کد مورد نظر رو توی سایتتون بذارین .

بازار یابی با راه اندازی فروشگاه آن لاین :

برای این کار باید یکم بیشتر هزینه کنین . از ۵۰ هزار تومان تا چند میلیون تومان هزینه براتون بر میداره و تازه باید بتونین کلی محصول برای فروش آماده کنین . ولی خوب مسلما سودش از بقیه راه ها بیشتره .

Save

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها