درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز

درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز

خوب در ادامه معرفی سایت های درآمد آنلاین به یکی دیگه از سایت های خوب میرسیم . این سایت از ۲۰۱۴ فعاله و یکی دوباری به مدت چند روز بسته شد ولی واقعا فعالیتش معرکه است . بعضی ها میگن کلاهبرداره ولی به من پرداختی داشته و من مشکلی باهاش نداشتم . اسم خودشون رو پرداختی سبز گذاشتن و واقعا همچیشون سبز خوش رنگی داره . درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز

 

پرداخت سبز

PaidVerts

این سایت نسبتا تازه کاره ولی خوب خودش رو تو دل کاربرا جا کرده . با ۴ سال فعالیت تونسته بیش از۳ میلیون کاربر فعال داشته باشه  و طبق ادعای خودشون بیش از ۸ میلیون دلارپرداختی به کاربراش داره . این سایت یه تفاوت هایی با بقیه سایتها داره و اون سیستم امتیازاشونه . مرکز این سایت در اسکاتلند هست.

 

ابتدای ثبت نام

در این سایت در ابتدا باید امتیاز لازم رو بدست بیارین تا بتونین از تبلیغات پولی استفاده کنین . هر روز کمی از امتیازاتون کم میشه و به ازای هر تبلیغی که برای شما ارسال بشه هم کمی از امتیاز تون کم میشه . امتیاز این سایت BAP نام داره . البته ظاهرا خیلی نامردیه ولی خود سایت بهتون همین جوری الکی امتیاز میده نگرانش نباشین . تا زمانی که امتیاز هاتون به ۱۰۰ یا ۲۰۰ نرسیده شما نمیتونین تبلیغ پولی ببینی . پس روزای اول روی تبلیغات امتیازی کلیک کنین .

ارزش هر تبلیغ امتیازی ۱۲ تا ۱۵ Bap هست و به هر ورود روزانه شما ( فقط یکبار در روز ) ۲۵ امتیاز تعلق میگیره . در ضمن براتون تو صفحه دیدن تبلیغات یه لینک ۵۶ امتیازی هم قرا داده شده که فقط با کلیک روی اون ۵۶ امتیاز میگیرین . تا اینجا در روز با دیدن ۸ تبلیغ امتیازی تقریبا ۲۰۰ امتیاز در روز بدست میارین . هر روز بین ۵۰ تا ۱۰۰ Bap از حسابتون کم میشه .

دیدن مطلب  ترفند تقويت گرافيك كامپيوتر

شاید بگین این که نشد کار ؟!! با این حساب تقریبا بعد از یک هفته من میتونم به در آمد برسم . نه نگران نباشین . هر روزی که حساب امتیاز شما بالای ۱۰۰ Bap باشه شما تبلیغ پولی خواهید داشت . هر چی Bap شما بالاتر بره تبلیغات با ارزش تری هم میبینین.

 

بعد از چند روز

بعد از این که دو سه روزی تبلیغات مجانی دیدین و امتیاز تون به ۲۰۰ و ۳۰۰ و بالاتر رسید تبلیغات یکی یکی دیده میشن . ولی نباید عجله کنین.

 

هزینه تبلیغات

تبلیغات در این سایت برای شما دیدنشون و ندیدنشون هر دو هزینه داره . هزینه هر تبلیغ با توجه به ارزشش از Bap تون کم میکنه. به این صورت که به ازای هر ۰.۰۰۵ سنت یک Bap از امتیازتون کم میشه . درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز مهمترین تفاوتش سیستم امتیازات وفاداریشه .

این هزینه برای برداشت ما از حساب هم هست . یعنی به ازی هر برداشت همین مقدار از امتیازتون کم میشه . این یعنی اگر امتیاز کافی ندارین نمی تونین از این سایت برداشتی داشته باشین .

متوجه شدین که این امتیاز ها در این سایت چقدر مهم هستند ؟

درآمد روزانه

همون طور که گفتم این سایت درآمد ثابتی نداره و بسته به امتیازاتتون بهتون تبلیغ میده . ولی از ۱ سنت تا ۱۰ دلار و بیشتر میتونین توی این سایت درآمد داشته باشین .

خوبی این سایت اینه که راه های کسب درآمدش زیاد و مفرح هستند . مثلا شما میتونین از امتیازاتتون یا از پولتون توی بازی های سایت بازی کنین و کسب درآمد بیشتری داشته باشین . مثلا من با ۲۰ Bap امتیاز توی شیر یا خط چندین بار ۱۰۰ Bap بردم و امتیاز خودم رو بیشتر کردم . یا توی بازی جایز هیاب در تصویری که بیش از ۱۰۰ خانه داره و با هر کلیک ۱ Bap کم میکنه میتونین بیش از ۱۰۰ بپ جایزه بگیرین .

دیدن مطلب  محافظت از فلش مموری

 

Bap بیشتر نیاز دارم

برای داشتن بپ بیشتر بهترین راه تبلیغاته . چطوری ؟ توی سایت میتونین برای سایت یا وب لاگ خودتون یا هر چیز اینترنتی دیگه تبلیغات بگیرین . به ازای هر ۱ دلار سرمایه گذاریو خرید تبلیغات به شما معادل ۱.۳ دلار یعنی ۲۶۰۰ امتیاز میده .

حالا اگر امتیاز بیشتر می خواین میتونین تعداد بیشتری بسته تبلیغاتی بخرین . من کلا ۱ دلار ۳ سال پیش سرمایه گذاشتم و توی سه ۴ ماه ۸ دلار از درآمد اون یک دلار تبلیغات خریدم و ۴.۴۷ دلار هم برداشت کردم. یعنی با یکم کار با ۱ دلار سرمایه گذاری توی ۴ ماه ۱۲ دلار درآمد داشتم.

درآمد آنلاین با سایت های PTC - پرداخت سبز
درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز

 

اگر امتیاز شما از ۱۲۰۰۰ بیشتر بشه وارد لول ۲ میشین که تبلیغات گرون تری رو هم به شما نشون میده .

درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها