درآمد آنلاین با سایت های PTC – میترا رنک

درآمد آنلاین با سایت های PTC – میترا رنک

در اینترنت سایت های خارجی زیادی در زمینه در آمد آنلاین فعالیت دارند ولی توی سایت های ایرانی سایت خوب کمه . یکی از بهترین سایت ها در این زمینه سایت میترا رنک هست که مدت زیادی هست که فعالیت میکنه . درآمد آنلاین با سایت های PTC – میترا رنک

 

میترا رنک

سامانه افزایش بازدید و ورودی گوگل میترا رنک

این سایت بیشتر در زمینه بهبود سئو در سایت فعاله ولی برای این کار از ککاربرانی که دنبال درآمدن استفاده میکنه . یعنی با ارسال بازدید واقعی از سایت خودش و گوگل و سایت های دیگه به بهبود رتبه کمک میکنه .

در واقع کار اصلی این سایت هم همینه بهبود رنک الکسا و گوگل . ولی میتونین با راه های مختلف توی این سایت کسب در آمد کنین . از بازدید خودکار ( که فقط صفحه رو باز میذارین و باقی کار رو خود سایت انجام میده ) تا جستجوی دستی در گو گل و زیر مجموعه گیری و خرید سهام داخلی .

 

سقف در آمدی

راستش سقف در آمدی بستگی به نوع کاری که توی سایت انجام میدین داره . با سرمایه گذاری مستقیم می تونین تا ۴۰ درصد سود بگیرین . ولی با جستجو و دیدن تبلیغات چیزی حدود ۵۰۰ تومن روزانه درآمدتون میشه . درآمد آنلاین با سایت های PTC – میترا رنک

 

 

تنوع راه های درآمدی

بازدید خودکار

یه صفحه از سایت رو باز میذارین و اون خودش صفحات سایت های مختلف رو باز میکنه و می بنده . هر بازدید بین ۵ ریال تا ۵۰ ریال درآمد داره . این خیلی بهتر از درآمد کلیکی هستش.

 

بازدید دستی

خودتون روی لینک ها کلیک میکنین و ۳۰ تا ۶۰ ثانیه صبر میکنین و از ۱۵ تا ۵۵ ریال درآمد بدست میارین  به ازای هر بازدید.

دیدن مطلب  اصول نگهداری از سیستم کامپیوتری - سخت افزار - تامین برق

 

جستجوی گوگل

روی لینک داده شده کلیک میکنین و توی گوگل میگردین دنبال سایتی که گفته شده روش کلیک میکنین و بعد از چند لحظه تاییدیه پول به حسابتون اضافه میشه . بین ۵۰ تا ۴۰۰ ریال درآمد دارین .

 

کار های کوچک

عضو جایی میشین یا برنامه ای نصب میکنین و یه پولی براتون واریز میشه . البته بعد از تایید سفارش دهنده کار .

 

خرید زیر مجموعه

از کاربران سایت کسانی که زیر مجموعه کسی نیستند میتونین برای یک مدت زمانی اجاره کنین که درصدی از فعالیت اونها برای شما واریز میشه . البته میتونین به صورت مستقیم هم خودتون زیر مجموعه بگیرین. فرقی نداره .

 

سرمایه گذاری

با سرمایه گذاری در سایت و خرید سهام اون می تونین سالانه ۴۰ درصد سود بدست بیارین .

 

 

درآمد آنلاین با سایت های PTC - میترا رنک
درآمد آنلاین با سایت های PTC – میترا رنک

 

درآمد آنلاین با سایت های PTC – میترا رنک

به هر صورت راه های کسب درآمد در میترا رنک زیاده . اگر دنبال درآمد آنلاین هستین بد نیست سری به این سایت بزنین .

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها