درآمد آنلاین با سایت های PTC – ایمیلهای خرکی

درآمد آنلاین با سایت های PTC – ایمیلهای خرکی

در اینترنت سایت های زیادی در زمینه کسب درآمد با دیدن تبلیغات فعال هستند ولی نمیشه به همه اونها اطمینان کرد . سایتی که امروز میخوایم بهتون معرفی کنیم یکی از سایت های با سابقه ( ۲۰۰۵ تا امروز ) در این زمینه هست که خود این باعث اعتبارش میشه. من خودم از این سایت برداشت داشتم و درآمدتون رو تضمین میکنم. درآمد آنلاین با سایت های PTC – ایمیلهای خرکی

 

معرفی سایت درآمد کلیک خارجی – درآمد با دلار

 

DonkeyMails.com: No Minimum Payout
درآمد آنلاین با سایت های PTC – ایمیلهای خرکی

ایمیل های خرکی

این سایت اسم درستی رو انتخاب کرده . واقعا ایمیل ها و تبلیغات خرکی داره . و یجورایی همه رو خر میکنن ( البته با عرض پوزش ) . این سایت از ۲۰۰۵ فعاله ( الان ۱۳ ساله و داره میره تو ۱۴ سالگی ) و بیش از ۷۵۰ هزار کاربر فعال داره . در این مدت بیش از ۱میلیون و ۹۰۰ هزار دلار پرداختی داشته ( طبق ادعای صاحبانش ).

من در سال ۸۵ هر ۳ ماه حدود ۲ دلار برداشت داشتم از این سایت . یچیزی حدود ۱۰ یا ۱۲ دلار کلا برداشت کردم . البته با روزی ۲ ساعت کار . پول کمیه ولی استفاده مفید ازش میکردم ( تبلیغات و بازار ارز  بین المللی که بعدا بیشتر توضیح میدم براتون )

 

تله های سایت برای بات ها

این سایت در حال حاضر دچار بیش فعالی مزمن شده و یکم برای کاربران کلاهبردار و بی سواد تله گذاری میکنه . چجوری؟ به این شکل که قاطی تبلیغاتی که بهتون نمایش میده چند تا پیام تله داره که با کلیک کردن روی یکیشون اکانتتون کلا حذف میشه ( البته اگر در روز چند بار روش کلیک کنید )

دیدن مطلب  سایتی برای مشخصات بازی ها
تبلیغ حذف اکانت
تبلیغ حذف اکانت

 

یک تله دیگه تبلیغی هست که با کلیک کردن روی اون۲ سنت از در آمدتون کم میشه . و پر از تبلیغاتی هست که  هیچ پولی به شما نمیده . تعدادی هم تبلیغات با امتیاز داره که هنوز دقیقا نمیدونم منظورش چیه از این امتیاز ها . البته توی بعضی از بخش های سایت از اون امتیاز ها استفاده میشه و تبدیل به پول میشن .

تبلیغات صفر یا منفی
تبلیغات صفر یا منفی

 

این تله ها یکم نامردی به نظر میاد ولی خوب با توجه به اسکریپت های مختلفی که کاربری استفاده میکنند تا برنامه خود بخود روی این لینک ها کلیک کنه این تنها راه برای تشخیص افراد کلاه برداره . و شما فقط کافیه روی  این لینک ها کلیک نکنین .

 

درآمد روزانه

برای کسانی که دنبال کسب درآمد با کلیک هستند یکی از بهترین سایتهای PTC هستش. اگر درست فعالیت کنین میتونین تا یک دلار در ماه بدون زیر مجموعه در آمد داشته باشین.

درآمد متوسط روزانه بین ۲ تا ۳ سنت هستش و ارزش تبلیغاتی که میبینین بین ۰.۰۱ تا ۰.۱ سنت هستند . ولی خوبیشون اینه که اولا زمان های تبلیغات بین ۷ تا ۱۵ ثانیه هست اغلب و در روز بیش از  ۵۰ تا تبلیغات میتونین ببینی و اگر در ساعات مختلف مراجعه کنین مرتب میتونین دوباره تبلیغات رو بعد از چند ساعت ببینین .

همچنین در بخش های مختلف تبلیغات سایت های دیگه رو هم بهتون نشون میده و بعضی وقته ها هم ( هر دو سه روز یک یا دو تا ) ایمیل با ارزش ۰.۲۵ سنت براتون میفرسته .

 

درآمد های دیگر

اگر این دو مورد رو در نظر نگیریم میتونیم از این سایت درآمد های بیشتر هم داشته باشیم . یکی از راه های کسب در آمد بیشتر انجام کار های کوچیکه .

دیدن مطلب  کسب درآمد از نوع ایرانی

شما وارد سایت میشین روی یک لینک کلیک میکنین و طبق دستوری که داده وارد سایت دیگه ای میشین ثبت ننام یا نظر سنجی رو انجام میدین و بین ۱ سنت تا ۵۰ دلار توی حساب سایتتون شارژ میشه .

درآمد آنلاین با سایت های PTC - ایمیلهای خرکی
درآمد آنلاین با سایت های PTC – ایمیلهای خرکی

 

زیر مجموعه

اگر از این سایت راضی بودین میتونین از دوستانتون بخواین که با آدرس شما عضو سایت بشن و مبلغ کمی از هر چقدرکه درآمد داشته باشن به شما پرداخت میشه . این به این معنی نیست که از درآمد اونها به شما پرداخت کنند . بلکه متناسب با درآمدی که اونها بدست بیارن سایت از حساب خود دانکی میل به شما پورسانت میده و از حساب دوستانتون چیزی کم نمیشه .

 

برداشت

این مورد یکی دیگه از خوبی های این سایته . شما میتونین هر زمان که در آمدتون به یک دلار رسید اون رو برداشت کنین . یعنی تقریبا هر ماه میتونین برداشت داشته باشین .

 

DonkeyMails.com: No Minimum Payout

 

مکان شرکت

آدرس این شرکت و شماره تماسش رو براتون میذارم . تحقیقات بیشتر با خودتون… این شرکت در کشور هلند قرار داره.

More info & Refund Policy!

Contact 0031-6-81119987 (SMS or whatsupp) Adress : Zalmschouw 5, 3356MH, Papendrecht, Zuid-Holland, Netherlands. When you have purchased an order for any sites that can not be accepted we will just Refund your Money! For more info just contact us! DonkeyMails.com: No Minimum Payout will file charges for recovery of any earnings received from multiple sign-ups.

 

درآمد آنلاین با سایت های PTC – ایمیلهای خرکی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها