تغییر سرور

تغییر سرور

خوب دوستان مدتی توی سرور ایران فعالیت میکردیم . دیدیم فایده ای نداره . نه حجممون داخلی استفاده میشه نه میتونیم روی سایت های معتبر دیگه دنیا لینک و تست بگیریم از سایتمون نه تو تلگرام میتونیم اتوماتیک مطالب رو ارسال کنیم ، این بود که بیخیالش شدیم . دوباره رفتیم سرور خارج . امیدواریم که سرعت دسترسی به سایت بهتر بشه و برای همه عزیزان در دسترس تر باشه . حالا دیگه مجبور به تغییر سرور رایانت شدیم . به دلایل زیاد ….

تغییر سرور رایانت
تغییر سرور رایانت

امیدواریم بتونیم بهتر از قبل در خدمت شما عزیزان باشیم. بزودی فروشگاه فعال میشه. و محصولات چاپ سه بعدیمون رو هم براتون میذاریم. تا بتونین با راحتی از منزل سفارش خودتون رو بذارید .

خیلی زود اپ اندرویدمون رو هم براتون آماده میکنیم .تا عزیزانی که با موبایل راحت تر هستند هم بتونن از خدمات ما استفاده کنند .

خدمات آنلاین رایانتی
خدمات آنلاین رایانتی

تا راه اندازی کامل خدمات و فروشگاه چند ماهی طول میکشه . امیدواریم تا عید ۹۹ بتونیم کارامون رو تموم کنیم .

  • هم سفارش خدمات آنلاین کامل بشه
  • هم فروشگاه آنلاین راه اندازیش و ثبت کالا ها تموم بشه .
  • هم شعبه دوم فروشگاهمون اگر خدا بخواد راه اندازی بشه .
  • هم پرسنلمون بیشتر بشن .

اینها همه جهت خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان انجام میشه وئ صد البته امرار معاش بهتر برای ما . به هر صورت رایانت رو فراموش نکنین و هر کاریدر زمینه کامپیوتر داشتین مطمئن باشین که رایانت در خدمت شما و در کنار شماست. راه های ارتباطی با ما رو هم در صفحه تماس با ما سایت در بالا می تونید ببینین.

 

دیدن مطلب  سفارش آنلاین فراهم شد
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها