تغییر سرور

تغییر سرور

خوب دوستان مدتی توی سرور ایران فعالیت میکردیم . دیدیم فایده ای نداره . نه حجممون داخلی استفاده میشه نه میتونیم روی سایت های معتبر دیگه دنیا لینک و تست بگیریم از سایتمون نه تو تلگرام میتونیم اتوماتیک مطالب رو ارسال کنیم ، این بود که بیخیالش شدیم . دوباره رفتیم سرور خارج . امیدواریم که سرعت دسترسی به سایت بهتر بشه و برای همه عزیزان در دسترس تر باشه . حالا دیگه مجبور به تغییر سرور رایانت شدیم . به دلایل زیاد ….

تغییر سرور رایانت
تغییر سرور رایانت

امیدواریم بتونیم بهتر از قبل در خدمت شما عزیزان باشیم. بزودی فروشگاه فعال میشه. و محصولات چاپ سه بعدیمون رو هم براتون میذاریم. تا بتونین با راحتی از منزل سفارش خودتون رو بذارید .

خیلی زود اپ اندرویدمون رو هم براتون آماده میکنیم .تا عزیزانی که با موبایل راحت تر هستند هم بتونن از خدمات ما استفاده کنند .

خدمات آنلاین رایانتی
خدمات آنلاین رایانتی

تا راه اندازی کامل خدمات و فروشگاه چند ماهی طول میکشه . امیدواریم تا عید ۹۹ بتونیم کارامون رو تموم کنیم .

  • هم سفارش خدمات آنلاین کامل بشه
  • هم فروشگاه آنلاین راه اندازیش و ثبت کالا ها تموم بشه .
  • هم شعبه دوم فروشگاهمون اگر خدا بخواد راه اندازی بشه .
  • هم پرسنلمون بیشتر بشن .

اینها همه جهت خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان انجام میشه وئ صد البته امرار معاش بهتر برای ما . به هر صورت رایانت رو فراموش نکنین و هر کاریدر زمینه کامپیوتر داشتین مطمئن باشین که رایانت در خدمت شما و در کنار شماست. راه های ارتباطی با ما رو هم در صفحه تماس با ما سایت در بالا می تونید ببینین.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها